PEWNA WYGRANA Z RABĄ

KLASA B 2018/2019 (01.09.18) II Kolejka

Pierwszy punkty wpadają na nasze konto! Wygrywamy z LKS Raba Książnice II 4:1! Gole zdobyli Stanisław CzajaMateusz Dudeki dwukrotnie nasz "il Capitano" Rafał Natanek

Mecz rozpoczął się spokojnym grą obydwu ekip. W 18. minucie w poprzeczkę uderzył Łukasz Kasperczyk, a zamieszanie w polu karnym wykorzystał Staszek Czaja zdobywając pierwszą bramkę. Dwie minuty później nasz kapitan uderzał w światło bramki z rzutu wolnego, bramkarz gości był jednak dobrze ustawiony i wynik się nie zmienił. Raba chciała szybko odpowiedź jednak nie udało im się stworzyć groźnych sytuacji. Pierwszą szanse zmarnowali gdy po błędzie obrony, zawodnik z Książnic nie wykorzystał "setki". W 30. minucie bramkarza gości pokonałRafał Natanek, popisując się technicznym uderzeniem z rzutu wolnego. Kolejną bramkę dla Husarii zdobył Mateusz Dudek, natomiast przed przerwą swoją drugą bramkę zdobył Rafał Natanek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 4:1, Raba zdobyła gola z rzutu karnego. Husaria pewnie kontrolowała spotkanie i tym samym trzy punkty zostają w Moszczenicy!

HUSARIA: R.Natanek(C); A.Zięba(GK); Ł.Dudek; M.Jachym; P.Mirek; S.Czaja; Ł.Kasperczyk; M.Strzałka; M.Dudek; H.Dutka; J.Korta; D.Woda; M.Drabina; G.Ligas; A.Michniak; K.Kasprzyk;

Zapraszamy na nasze media społecznościowe!