WYGRANA W PUCHARZE POLSKI!

PUCHAR POLSKI 2018/2019 (15.08.18)

Pierwsze zwycięstwo w Pucharze Polski pada naszym łupem! Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Husarii. Na listę strzelców wpisali sie Rafał Natanek i Maciej Strzałka. Dziękujemy Górnikowi Siedlec za dobry mecz.

Od początku spotkania gra była ostra, już na początku dwóch piłkarzy Husarii obejrzało żółty kartonik. Pierwsze bardzo groźne uderzenie wyprowadzili goście, jednak piłka po rękach bramkarza trafiła w poprzeczkę. Na odpowiedź Husarzy nie trzeba było długo czekać. Najpierw nad bramką uderzał Karol Korta, a chwilę później w światło bramki strzelał Bartłomiej Ćwik, lecz z tego starcia górą wyszedł bramkarz Górnika. Rozdrażnieni zawodnicy z Siedlca przejęli inicjatywę przeprowadzając dwie groźne akcje, mimo tego nie zdołali zdobyć gola. Husaria jeszcze przed przerwą miała szanse na prowadzenie, sytuacji nie wykorzystał jednak Łukasz Dudek oddając strzał głową w słupek. W drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał Rafał Natanek, zdobywając bramke z rzutu wolnego. Następnie po świetnej akcji z dobitki bramkę zdobył Maciej Strzałka, który w tym spotkaniu dał bardzo dobrą zmianę. Niespełna dziesięć minut później Górnik Siedlec zdobył bramkę kontaktową. Przed końcem spotkania mogło dojść do remisu jednak zawodnik z Siedlca trafił w słupek. Goście kończyli mecz w dziesiątke po tym jak ich zawodnik dostał czerwoną kartkę!

Jak widać heroizmu i bohaterstwa wystarczyło na więcej niż 2x20 minut, bardzo cieszemy się z takiego rozpoczęcia sezonu. Widzimy się wkrótce!

HUSARIA: R.Natanek(C); M.Krysa(GK); Ł.Dudek(55` K.Jachym); P.Mirek; S.Czaja; Ł.Kasperczyk(`65 M.Strzałka); K.Kasprzyk; M.Dudek(70` H.Dutka); M.Dudek; B.Ćwik(50` A.Michniak); K.Możdżeń(80` P.Antkiewicz); M.Jachym; K.Korta;