PORAŻKA NA START B KLASY

KLASA B 2018/2019 (25.08.18)

Nie tak to miało wyglądać... Porażka na rozpoczęcie ligi z Gryf Chronów 1:3. Bramkę dla Husarii zdobył Karol Korta

Pierwszy cios w meczu wyprowadzili goście oddając groźny strzał na bramke Husarii, świetnie miedzy słupkami zachował się jednak Michał Krysa. W odpowiedzi Rafał Natanek uderzał nad bramką Gryfa. Zawodnicy z Chronowa zaczęli przeważać, w końcu po ładnej akcji udało im się zdobyć pierwszą bramkę. Kilka minut później wyrównanie przyniósł rzut wolny, który na bramkę zamienił Karol Korta, uderzając po ziemi z dwudziestu metrów pokonał bramkarza gości. Piłkarze z Łapczycy próbowali pójść za ciosem, mimo tego nie udało się zdobyć bramki przed przerwą. Druga połowa należała już całkowicie do przyjezdnych, którzy strzelili jeszcze dwie bramki ustalając wynik spotkania na 1:3. Ostatni gol został zdobyty z rzutu karnego.

Doszło również do przykrego incydentu, Bartłomiej Ćwik musiał opuścić boisko po starciu z przeciwnikiem, następnie został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

HUSARIA: R.Natanek(C); M.Krysa(GK); Ł.Dudek; K.Jachym; P.Mirek; S.Czaja; Ł.Kasperczyk; M.Strzałka; A.Gorzula; M.Dudek; H.Dutka; M.Dudek; B.Ćwik; J.Jachym; K.Korta;

Zapraszamy na nasze media społecznościowe!