PRZEGRANA PO KARNYCH, PUCHAR POLSKI

PUCHAR POLSKI 2018/2019 (29.08.18)

Niestety odpadamy z Okręgowego Pucharu Polski po przegranych rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 1:1. Bramkę zdobył Kacper Jachym. Dziękujemy zawodnikom KS Ceramika Muchówka za przyjazd i kawał dobrego spotkania!

Mecz rozpoczął się od mocnego naporu gospodarzy. Pierwsza bramka padła już w 11. minucie za sprawą Kacpra Jachyma, który pokonał bramkarza z rzutu wolnego. Warto nadmienić, że wolny podyktowany był na naszej połowie! Ceramika długo nie czekała z odpowiedzią, zawodnik z Muchówki zmarnował jednak "setkę". Goście mieli jeszcze jedną bardzo groźną akcje przed przerwą jednak świetnie w bramce zachował się bramkarz Husarii. Swoje świetne sytuacje zmarnowali również gospodarze, a jak wiadomo niewykorzstane sytuacje się mszczą. Ceramika po długim podaniu zdołała wyrównać stan rywalizacji na 1:1. W końcówce obie drużyny miały jeszcze swoje szanse jednak za każdy razem kończyło się strzałem na poprzeczką. Ostatecznie o losie spotkania zdecydowały rzuty karne z których górą wyszła Ceramika Muchówka.

HUSARIA:R.Natanek(C); M.Krysa(GK); Ł.Dudek; K.Jachym; P.Mirek; S.Czaja; Ł.Kasperczyk; M.Strzałka;  H.Dutka; M.Dudek; P.Antkiewicz; M.Jachym; K.Korta; A.Gorzula; D.Zięba; M.Jachym;

Zapraszamy na nasze media społecznościowe!